- Reklama -peníze

Mať krásne, zdravé a husté vlasy je snom každej ženy. Pochopiteľne aj vašim. Ako to docieliť? Pomôžeme vám. Prvý krok je jasný. Stojí so snahou eliminovať problémy.

Ak vám vlasy padajú a sú riedke, treba zakročiť. Pokiaľ ide o krátkodobú a rýchlu pomoc, skúste overený zahusťovač vlasov. Ide o sprej, ktorým obnovíte ich hustotu a môžete ihneď vyraziť do spoločnosti.

Pokiaľ ide o riešenie dlhodobé, odporúčame:

• Vlasové aktivátory

• Kofeínové šampóny

• Kvalitnú stravu

Aj vlasy potrebujú vyživovať

Nielen, že dodáte vitamíny a minerály do svojho tela. Treba ich dostať aj do vašich vlasov. Ideálne tak, aby sa cez ne, rovnako ako cez pokožku hlavy dostali tam, kam sa dostať majú. Ako na to a čo vám môže pomôcť? Jednoduchá pomoc. Pomôže maska ​​na vlasy, ktorú pravidelne aplikujte, podľa návodu. Uvidíte, že stačí niekoľko aplikácií a vaše vlasy nielen výrazne zosilnia. Budú tiež pôsobiť zdravším a hustejším dojmom. Navyše aj tento postup podporí ich samotný rýchlejší a tiež lepší rast. Bez správnej starostlivosti to nepôjde

Čo je to správna starostlivosť o vlasy?

Všetko začína tým, že si ich budete správne umývať. K tomu bude potrebný kvalitný šampón, rovnako ako nezabúdajte ani na kondicionér. Úlohu hrá ale aj technika umývania, rovnako ako nemožno zabúdať ani na sušenie a riziká spojené s vystavením vlasov vysokým teplotám. To všetko ovplyvňuje ako ich zdravie, tak to ovplyvňuje aj ich hustotu. Dajte si na to dobrý pozor.

Zmeňte miesta, kde sa pohybujete

Bazény s chlórovanou vodou, priame slnečné svetlo, prach, ale aj nadmerná vlhkosť alebo vietor. To všetko sú miesta, ktoré vašim vlasom a ich kráse rozhodne neprispievajú. Práve naopak. Pokiaľ už do nich musíte, zdržujte sa v nich len čo najkratšiu dobu a snažte sa tu svoje vlasy chrániť. Aj to sa podpíše na ich kráse, hustote a celkovom objeme. Skúste na pár týždňov a uvidíte sama.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat