- Reklama -peníze

TOP 3 pečiatky s vlastným textom

Hľadáte ten najlepší spôsob akým označiť detské oblečenie? Top kvalitu nájdete medzi pečiatkami na oblečenie a textil od MAMACHICK. Aké pečiatky z ich dielne majú u zákazníkov najväčší úspech, prečo sú tak výnimočné a čo všetko by ste o nich mali vedieť? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch

Možností, ktoré máte k dispozícií na to, aby ste vytvorili zaujímavé menovky pre deti, je hneď niekoľko. Za všetky môžeme spomenúť napríklad samolepky, nažehľovačky alebo fixy na textil. Prečo je teda  práve pečiatka na oblečenie – textil našim favoritom? Je za tým hneď niekoľko dôvodov, ktorým sa zachvíľku budeme venovať. Predtým si však ešte prezradíme, ktoré pečiatky používané pri tvorbe menovky na oblečenie sa dostali do TOP 3. Za minulý rok môžeme vyhlásiť, že najobľúbenejšou variantou sa stalo MAČIATKO, v tesnom závese bola SOVA  a tretiu cenu si odniesla pečiatka v tvare PANDY. A teraz už poďme k tomu, prečo je práve pečiatka MAMACHICK tak obľúbenou možnosťou.

více v článku...

Dôvody, pre ktoré si ich zamilujete aj vy:

Vytvoríte ňou menovky na oblečenie, ktoré skutočne vydržia:

 • Na pečiatke od MAMACHICK si zákazníci chvália predovšetkým to, že je to kúpa, ktorá skutočne vydrží. Nemusíte dokupovať menovky každé dva mesiace. Väčšinou vám jedna pečiatka vydrží na celé označovacie obdobie. A akú dobu myslíme tým celým označovacím obdobím? No často to je niekoľko rokov, minimálne od začiatku do konca škôlky, čiže aspoň tri roky.
 • Konkrétne vám samozrejme menovka nevydrží celé tri roky s jedným odtlačkom pečiatky. Respektíve vydržala by na oblečení, ktoré sa za tie tri roky nepralo viac ako 50 krát. Číslo 50  totiž predstavuje počet praní, ktoré MAMACHICK garantuje ako výdrž pečiatky. S malým odhadom jedno oblečenie nebudete prať viac ako 50 x za rok.  Čo sa však stane, ak pečiatka vybledne? Jednoducho ju oživíte novým odtlačkom a máte vybavené na ďalších 50 praní.

Jej aplikácia je skutočne  jednoduchá, rýchla, hravá a pohodlná:

 • Aplikácia pečiatky na oblečenie je tak jednoduchá, že ju bez problémov zvládne aj predškolák. Pracuje sa s ňou rovnako ako s akoukoľvek inou pečiatkou. Jednoducho otvoríte kryt a odtlačíte pečiatku na vhodné miesto na oblečení. Za najideálnejšiu sa považuje horná, zadná a vnútorná časť oblečenia, ale samozrejme záleží na vašich osobných preferenciách.
 • Označovanie s touto pečiatkou vám zároveň zaberie skutočne minimálny čas. Za pár minút máte označenú celú garderóbu malej slečny či mládenca.
 • Ak so svojimi deťmi radi tvoríte, môžete ich zapojiť do tohto procesu. Užijete si spolu kreatívny čas spolu a zároveň si splníte povinnosť. Spojiť príjemné s užitočným, sa vždy oplatí.

Ak vám záleží na estetickej stránke, pečiatka na textil vás očarí hneď niekoľkými spôsobmi:

 • Originálny dizajn tejto pečiatky vás očarí na prvý pohľad. V prvom rade už samotné spracovanie “tela” pečiatky, ktoré nesie podobizeň roztomilých zvieratiek.
 • Ďalej štýlové písmo na menovke, ktorej text je doplnený roztomilým obrázkom.
 • Rovnako sa nezabudlo na kvalitu farby, ktorá krásne drží, nerozmazáva sa a nevytvára žiadne šmuhy. Oko esteticky náročnejších bude zaručene potešené.

Kvalitné spracovanie:

Pečiatka je od A po Z vyrobená z kvalitných materiálov. Nečakajte žiadny lacný plast, ktorý sa rozpadne ešte pred prvým použitím a nekvalitnú farbu, ktorá nedrží a rozmazáva sa. Práve naopak prvotriedne pevné spracovanie s kvalitným atramentom, ktorý má jasné farby je zárukou firmy MAMACHICK.

Personalizované spracovanie:

Každá pečiatka je originál. Ak máte radi unikátny štýl a dizajn, ste skrátka na dobrom mieste. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých špecifík.

 • Tvar samotnej pečiatky: na výber máte 4 roztomilé zvieratká. Konkrétne to je sova, mačiatko, líška a panda.
 • Text na menovke: nečakajte žiadne unifikované predlohy krstných mien. Menovku si môžete vytvoriť presne podľa vašich predstáv, či už je to oficiálne znenie mena alebo obľúbená prezývka.
 • Obrázok pri mene: Samotný text môžete ozvláštniť jedným z desiatky obrázkov, ktoré na vás čakajú v ponuke objednávkového formulára. Ide o symboly z rôznych detských tématických kategórií
 • Farba atramentu: máte na výber aj farbu, ktorou budete oblečenie svojich detí značiť. Ste viac tradičný a vyberiete si čiernu farbu alebo siahnete po veselšej modrej alebo červenej?

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat