- Reklama -peníze

Vyskúšajte sérum s kyselinou hyalurónovou

Je skvelé, ako sa nám stále ponúkajú nové a nové možnosti, ako dosiahnuť krásny vzhľad, dokonalú pleť bez toho, aby sme navštívili plastického lekára. Pomáha nám k tomu aj známa kyselina hyalurónová, ktorá vie pleť skvele hydratovať, rozmaznávať, brániť vzniku nechcených vrások a mnohé iného.

Spoľahnite sa na kvalitné sérum s kyselinou hyalurónovou

Sérum s kyselinou hyalurónovou vašu pokožku hydratuje a vyživuje. Tiež ale napomáha pri problémoch so suchou pleťou, s vráskami  alebo napríklad tmavými kruhmi pod očami alebo tmavými stareckými pigmentovými škvrnami.

Siahnite po sére s kyselinou haylurónovou, ktoré má tiež vysoký obsah aloe vera a kolagénu a obsahuje kombináciu kyseliny hyalurónovej vo forme hyaluronátu sodného a 100 % hovädzieho kolagénu. Ak je sérum balené v dvojitom obale, bude chránené pred priamym slnečným svetlom. Pri aplikácii vám pomôže dávkovacia pumpička, ktorá zaisťuje presne cielenú dávku séra pri každom použití.

Sérum z kyseliny hyaluronovej hydratuje, vyživuje, omladzuje pokožku a dodáva jej cennú výživu. V tejto podobe dokáže kyselina hyalurónová preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a pôsobiť na ňu vnútorne, má anti-aging efekt. Použiť ho môžete ako denný aj nočný krém pre všetky typy pleti všetkých vekových kategórií.

Prečo práve spojenie kyseliny hyalurónovej, aloe vera a kolagénu?

Kyselina hyalurónová a kolagén sú produkované našim telom. Tieto zložky vedia veľmi dobre pôsobiť na pleť, rast vlasov a ich regeneráciu, ale aj na kĺby a spojivové tkanivá. Pri kombinácii kolagénu a kyseliny hyalurónovej sa účinky zvyšujú.

Ak budete užívať pravidelne kyselinu hyalurónovú, môžete elasticitu pokožky udržateľne zvýšiť, alebo telo bude schopné si vytvoriť vlastnú kyselinu hyalurónovú, ktorá podporuje tvorbu nových kolagénových vlákien.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat