- Reklama -peníze

Najpredávanejšie vybavenie do trampolínových parkov v roku 2022

Trampolínové centrá a detské zábavné centrá sa stali vďaka svojmu vybaveniu a rôznorodosti ponúkaných aktivít veľmi obľúbeným a vyhľadávaným miestom zábavy, športu či rôznych foriem relaxu.

Deti aj dospelí tu nachádzajú mnoho atrakcií, ktoré im dokážu priniesť nielen zábavu, ale zároveň ich preniesť do neprebádaných miest hravosti a voľnosti a rozvíjať ich motorické a pohybové zručnosti.

V trampolínových centrách a parkoch bývajú k dispozícii aj kaviarne či rozličné relaxačné zóny, čo je ich ďalšou nezanedbateľnou prednosťou.

Trampolínové centrum je priestorom pre pohybovú kreativitu, šport a hru v tých najrozmanitejších podobách.

Komplexicita a rozmanitosť týchto parkov je veľkým lákadlom pre každého nového návštevníka a tí skalní sa preto radi na tieto miesta vracajú.

Sortiment vybavenia do detských certifikovaných ihrísk a trampolínových parkov je rozsiahly a ponúka širokú škálu atrakcií a produktov.

Trampolínové centrá a parky bývajú konštruované ako nezávislé objekty alebo ako súčasť väčšieho celku, akým je rodinné či detské zábavné centrum. Čoraz viac návštevníkov rôznych vekových kategórií tieto miesta s obľubou navštevuje a nachádza tu možnosti pre zábavu, športovanie či súťaženie. Niektoré atrakcie sú navrhnuté tak, že si ich návštevníci môžu zmerať svoje sily s ostatnými vďaka rozličným spôsobom súperenia a zbierania skóre z rozmanitých súťaží.

Aké atrakcie a ich vybavenie sú/boli v roku 2022 najvyhľadávanejšie?

Jump arena – športové, kaskadérske, vertikálne trampolíny

Klasickým a najpredávanejším vybavením trampolínového centra sú športové trampolíny.

Pre milovníkov kaskadérskych kúskov a trikov sú kaskadérske trampolíny s padacími dráhami či halfpipe so šikmými stenami a tiež vertikálnymi trampolínami.

S vybavením a originálnym prevedím, aké má Jump arena, sa otvára široká škála možností pre každého športovca a skokana, ktorý chce predviesť svoje umenie „vzdušnej akrobacie“.

Bounce parkour – profesionálne trampolíny Big Bounce

Nesmierne populárnou a vyhľadávanou atrakciou trampolínových parkov je Bounce parkour – prekážková dráha s trampolínami. Ponúka rôzne úrovne obtiažnosti, ktorú je možné nastaviť podľa cieľovej skupiny a vekového rozhrania.

Bonce parkour je možné najlepšie opísať ako ninja parkúr s trampolínami a skákacími prvkami. Je to dráha meraná časom. Jeho vybavením sú trampolíny a prekážky, ktoré sa dajú prispôsobiť podľa predstáv konkrétneho klienta.

Ninja parkour – rozličné prekážky v podobe visutých mostíkov, kruhov, lichobežníkov, kladín alebo skákacích vankúšov

Neuveriteľnú popularitu a stále stúpajúcu návštevnosť má Ninja parkour so svojimi prekážkovými dráhami. Ninja bojovníci si tu prídu na svoje aj vďaka možnosti súperenia s časom v parkúre.

Vybavenie Ninja parkouru je veľmi pestré a pre každú vekovú skupinu ponúka nezabudnuteľné zážitky. Návštevníci sa sem radi vracajú, aby zdolali svoje osobné rekordy a mohli zase skúsiť, aké je to byť ninja bojovníkom.

Trampolínové centrá a parky sa tešia stále väčšej obľube so stúpajúcou tendenciou návštevnosti.

Ich vybavenie a možnosti aktivít v nich sú nesmierne pestré, vďaka čomu si tu dokáže prísť na svoje každý, bez ohľadu na vek.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie sú obrovským lákadlom najmä pre deti. Môžu sa tu dosýtosti vyblázniť, zašportovať si, súperiť s ostatnými. Sú to miesta, ktoré rozvíjajú nielen pohybové zručnosti, ale i fantáziu. Vďaka svojmu vždy originálnemu dizajnu a prevedeniu tu každý vstupuje do úžasného sveta predstavivosti a inovácií.

Trampolínové centrá a detské zábavné centrá sú akýmsi novým časopriestorom dnešnej modernej doby. Ich popularita stále rastie. 

Aj dospelí tu dokážu nájsť priestor pre voľnosť a fantáziu o otvoriť sa vnímaniu detskými očami plnými úžasu.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat