- Reklama -peníze

5 dôvodov, prečo by ste mali investovať do bazénu swim spa

Podľa prieskumov z roku 2022 narastá miera stresu i výskyt syndrómu vyhorenia u Európanov, s čím sú spojené aj ťažkosti so spánkom. Počet ľudí, ktorí uviedli problém so spánkom je 35 percent, pričom práve počas nočného odpočinku prebiehajú dôležité regeneračné procesy.

Riešenie tkvie predovšetkým v stanovení si životných priorít a, samozrejme, úprave životného štýlu. Stres, syndróm vyhorenia i nekvalitný spánok možno eliminovať meditáciou, vizualizáciou, trávením času v prírode s rodinou a priateľmi a pravidelným pohybom, napríklad plávaním v celoročnom bazéne SWIM SPA  OD USSPA od HOTTUB Sauna & Wellness®.

více v článku...

Prečo sa oplatí mať swim spa v záhrade?

SWIM SPA je bazén s protiprúdom, vďaka ktorému sa môžete každodenne venovať plávaniu, alebo relaxovať pri hydromasáži, pretože bazén s protiprúdom je vybavený aj hydromasážnymi tryskami.

Pozrite sa na 5 dôvodov, prečo by ste mali investovať do swim spa aj vy.

Pomôže vám zvládať stres a predchádzať psychickým problémom

Stres, najmä ten chronický, je zodpovedný za mnohé zdravotné problémy. Dlhodobo zvýšené hladiny stresových hormónov ovplyvňujú fungovanie ľudského tela do takej miery, že môžu viesť aj k závažným diagnózam. Samozrejme, stres výrazne znižuje kvalitu života a často je spojený s úzkosťou a depresiou.

Aj k stresu sa však môže každý z nás postaviť ako tvorca a nie obeť. Existujú spôsoby, ako stres účinne zvládať. Jedným z riešení je pravidelná pohybová aktivita, napríklad plávanie. Plávanie je vhodné aj pre ľudí so zdravotnými problémami a nadváhou.

Swim spa od prestížneho svetového výrobcu USSPA umožňuje plávať proti dvom, štyrom alebo šiestim tryskám podľa aktuálnej kondície a preferencií. Počas týchto chvíľ zabudnete na stres i každodenné starosti, ľahšie zaspíte a zlepší sa aj kvalita vášho spánku.

Získate štíhlejšie a zdravšie telo

Plávanie patrí medzi obľúbené pohybové aktivity, pretože je vhodné takmer pre každého. Posilňuje kardiovaskulárny aparát, zlepšuje kondíciu a zoštíhľuje svaly celého tela.

Bazén s protiprúdom má okrem šiestich rotačných trysiek s nastaviteľným protiprúdom aj madlá, ktoré vám umožnia vykonávať rôzne cvičenia, napríklad aquajogging.   

Prinesie vám úľavu od bolesti pohybového aparátu a urýchli regeneráciu po cvičení

Vírivky je možné inštalovať v interiéri i exteriéri. Ak však milujete aj plávanie, vyplatí sa vám investícia do bazéna s protiprúdom. Swim spa od USSPA je termálny bazén s protiprúdom na celoročné použitie, ktorý má na bazénových schodoch integrované masážne trysky. Vďaka nim si doprajete hydromasáž, kedykoľvek sa vám bude žiadať.

Ak máte bolesti pohybového aparátu, napríklad bolesti chrbta, svalov či kĺbov, alebo svalovicu po náročnom plaveckom tréningu, hydromasáž v sede alebo ľahu v swim spa je výbornou voľbou.

Budete tráviť čas s rodinou a priateľmi zmysluplne

Jednou z ingrediencií šťastného a naplneného života je mať okolo seba správnych ľudí. Investícia do utužovania rodinných vzťahov a priateľstiev sa vždy vyplatí. Swim spa vám umožní tráviť čas spoločne pri plaveckých tréningoch i hydroterapii. Na svoje si prídu dospelí i deti.

Nemusíte nikam chodiť

Bazén s protiprúdom vo vlastnej záhrade je zárukou toho, že ho máte kedykoľvek k dispozícii. Zaplávať si môžete ráno pred odchodom do práce,  alebo po príchode zo zamestnania. To isté platí aj pre hydromasáž.

Vlastný swim spa vás odbremení od cestovania do najbližšieho aquaparku, ušetríte finančné prostriedky za opakované vstupy i občerstvenie. Celoročný bazén s protiprúdom sa navyše vyznačuje nízkymi prevádzkovými nákladmi.

To znamená, že vstupná investícia sa vám vráti v podobe pevnejšieho zdravia, vnútornej harmónie i ušetrených financií za vstupné i cestovanie za tréningom a oddychom niekde do wellness centra.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat