- Reklama -peníze

Že spotrebiče ako rýchlovarná kanvica či hriankovače nemôžu vyzerať štýlovo? To ste ešte nevideli moderné a štýlové raňajkové kolekcie od značky De’Longhi.

Zoznámte sa so štýlovými raňajkovými kolekciami od značky De’Longhi. Rýchlovarné kanvice a hriankovače môžu vyzerať naozaj štýlovo. Doprajte si raňajky podľa svojej chuti.

Raňajky sú už odpradávna považované za najdôležitejšie jedlo dňa. A to najmä z toho dôvodu, že by nás malo poriadne nabiť energiou na celý deň. Po výdatných a chutných raňajkách by ste mali hravo zvládnuť všetky povinnosti, ktoré vás čakajú a mať na ne dostatok sily. Avšak okrem naberania energie sú raňajky dôležité aj pre pohodu mysle, pretože tak ako sa ráno naladíte, tak bude váš deň vyzerať. Štýlové raňajkové kolekcie De’Longhi a ich prvotriedne rýchlovarné kanvice čihriankovače dodajú vášmu raňajkovému stolu skutočný štýl.

V prípade, že aj vy patríte do tej skupiny, ktorá si bez dobrého čaju a hrianok nevie raňajky predstaviť a radi by ste si užili dokonalý vizuálny zážitok, presne pre vás sú určené dizajnové raňajkové kolekcie.Rýchlovarné kanvice nemusia byť vôbec nudné, ba naopak. Vyberte si kúsok podľa svojho vkusu a pýšte sa ním. Poďte sa s nami pozrieť, aké štýlové kuchynské spotrebiče môžete mať aj vy vo vašej domácnosti.

více v článku...

Jedinečné rýchlovarné kanvice a hriankovače pre každého podľa svojho vkusu

Máte radi vintage štýl alebo ste skôr ten typ, ktorý siahne po modernej minimalistej verzii? Raňajkové kolekcie značky De’Longhi sú naozaj pre všetkých. Nájdite si aj vy tú, ktorá ulahodí vášmu srdcu.

Anglické raňajky

Okrem vajíčka s fazuľou a párkami sa anglický štýl raňajok môže vyznačovať aj jemnosťou a harmóniou. A presne tak vyzerá raňajková kolekcia v anglickom štýle, ktorá vám okrem dokonalej funkčnosti zabezpečí aj vizuálny zážitok, pri ktorom si veľmi radi oddýchnete a načerpáte silu na celý deň.

V prípade, že siahnete po anglickom štýle, potom sa pripravte, že vaša kuchyňa a raňajkový stôl budú pôsobiť elegantne. Očakávajte nežné pastelové farby, A presne také sú aj rýchlovarné kanvice a hriankovače z tejto kolekcie. Štíhly dizajn v jemných pastelových farbách s kvetinovými motívmi a s matným povrchom.

Glamour je späť a vy ho môžete mať aj vo vašej kuchyni

Glamour je veľmi obľúbený štýl už od tridsiatych rokoch minulého storočia. Vyznačuje sa veľkoleposťou, leskom a jasnými farbami. Je obľúbený všade a najmä v Hollywoode a presne také budú aj vaše raňajky s touto raňajkovou kolekciou.

Od kolekcie Brillante v štýle glamour môžete očakávať veľkú dávku luxusu a pompéznosti. Rýchlovarné kanvice aj hriankovače sú prepojené so šperkárskym umením, leskom a diamantovým vzhľadom. Jednoducho povedané s touto kolekciou okrem funkčnosti získate naozaj honosné umenie a váš deň tieto spotrebiče určite rozjasnia už na prvý pohľad.

Pre všetkých modernisticky naladených

V prípade, že patríte do tej skupiny, ktorá má rada minimalizmus a extravagancii sa vyhýba, pre vás sú skvelou voľbou spotrebiče v modernistickom štýle. Jednoducho povedané menej je niekedy viac.

Raňajkové kolekcie v modernistickom štýle sú presné také, aké očakávate. Klasické farebné odtiene ako čierna, biela či červená na nevýrazných no moderných spotrebičoch. Okrem toho sa vyznačujú zaoblenými geometrickými tvarmi a jemnosťou, ktorá zaručene prinesie pohodu na celý deň. Napriek svojej minimalistickosti však dokážu jasne rozžiariť váš interiér, takže sa nemusíte báť, že by zostali nepovšimnuté.

Kolekcie od značky De’Longhi sú naozaj pre všetkých. Hriankovače a rýchlovarné kanvice si môžete zakúpiť naozaj v štýlovej verzii a kolekcie ulahodia naozaj každému. Tí, ktorí majú radi mierne retro, tí sa určite potešia rustikálnej kolekcii. Ale vyšantiť sa pri nákupe môžu naozaj všetci, kolekcie nájdete aj vo veľkomestskom  štýle, eklektickom či v štýle Art Deco.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat