- Reklama -peníze

Požičovňa stavebných strojov a záhradnej techniky dostupná po celom Slovensku

Ak si chcete pri stavbe alebo rekonštrukcii urobiť čo najviac prác svojpomocne, skôr či neskôr prídete do bodu, kedy sa nezaobídete bez profesionálnej stavebnej techniky. Nemusíte ju hneď kupovať, požičia vám ju požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK. Prečítajte si, kde nájdete jej pobočky a čo vám ponúknu.

více v článku...

Záhradná technika, minibager, ale aj väčšie stavebné stroje

Pri stavebných či búracích prácach platí jedno pravidlo – hydraulika stroja je vždy silnejšia než ľudské svaly. Či už pracujete na svojom alebo ste partia stavebných robotníkov, v istej fáze prác sa vám viac oplatí využiť služby bagristu alebo minibagristu, než zabíjať hrubými prácami čas, ktorý by ste mohli využiť efektívnejšie.

Napr. taký minibager dokáže vďaka pripojiteľnému príslušenstvu nielen kopať, ale aj búrať staré budovy či ploty, zhŕňať zeminu či sypké materiály alebo presúvať a nakladať rôzne druhy materiálov. Na presun sypkých materiálov využijete aj stavebné stroje ako minidumpre či pásové mininakladače.

Požičovňa stavebných strojov a záhradnej techniky na celom Slovensku

Ak neviete nájsť nikoho s vhodnou technikou, môžete si ju požičať. Požičovňu ručného náradia nájdete snáď v každom druhom meste, so stavebnými strojmi a väčšou technikou to však také jednoduché nie je.

Požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK však pozostáva zo 6 pobočiek rovnomerne rozložených po celom Slovensku (2-krát v BA, ZA, TN, BB, KE). V jej sortimente nájdete malé i veľké stavebné stroje, pracovné plošiny, manipulačnú techniku, záhradnú techniku, elektrocentrály a mnoho iného. Keďže ide o distribútora a predajcu strojov CAT, v rámci požičovne poskytujú komplexné služby od online prehliadky stroja z pohodlia vašej kancelárie alebo domova, cez jeho dopravu na miesto práce, až po jeho údržbu priamo na mieste.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat