- Reklama -peníze

Nová moderná sauna, ktorú zmestíte do skrine u vás doma

Sauna do bytu nemusí zaberať priestor veľký ako jedna miestnosť. HOTTUB vám ponúka aj také prevedenia, ktoré sa zmestia aj do skrine.

Saunovanie sa stáva mimoriadne populárnou aktivitou aj medzi Slovákmi. V dnešnej dobe si zdravotné či relaxačné účinky tejto procedúry môžeme užívať aj v rámci vlastného domova. A čo je dôležité, sauna do bytu už nemusí predstavovať ani priestorové zaťaženie. Spoločnosť HOTTUB vám ponúka luxusné sauny aj v takom prevedení, aby sa vám zmestili aj do skrine u vás doma. Sauny sa tak stávajú dostupnými aj pre širokú verejnosť, nezáleží na tom, či si ich zaobstaráte do rodinného domu alebo bytu.

Zaujímavou voľbou, vhodnou aj do veľmi malých priestorov, je S1 Manual – Krása jednoduchosti. Ide o ručne vysúvaciu fínsku saunu, ktorá sa navyše vyznačuje energetickou úspornosťou. Jednoduché vysúvanie dosiahnete vďaka robustnému, ale štýlovému mandlu. Prekvapí vás synchronizovaný mechanizmus, ktorý pri hladkom chode zaisťuje absolútne bezproblémové využívanie. Na výber máte dve kompaktné veľkosti (od 60/160 x 112 s 201cm). Aj napriek minimálnym rozmerom umožní vychutnať si spoločné pohodlie sauny dokonca pre dve osoby (saunová lavica disponuje aj prídavnou stoličkou). To umožňuje aj saunová pec MONO, ktorá zaisťuje na rozdiel od väčších prevedení dostatok miesta tým, že je inštalovaná pod sedadlom lavice. S1 Manual prekvapí aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí majú výnimočnejšie požiadavky po dizajnovej stránke. Príjemné obloženie z kanadského jedľovca Hemlock je trednom aj v dnešnej dobe. Celkový harmonický obraz vytvárajú aj saunové svetlo CUBO a lavice vyrobené z Abachi. Vnútorné oboženie je možné aj z výraznej švajčiarskej borovice či voskovaného orecha. Saunu môžete umiestniť do všetkých miestností vďaka pripojeniu do zásuvky 230V. 

Druhou možnosťou je prevedenie S1 Automat. Ide o prvú saunu do každého priestoru, ktorá sa dokáže vysunúť stlačením jedného tlačidla. Aj tu sa bavíme o mimoriadne šetrným rozmerom, sauna nie je hlbšia ako priemerná skriňa aj v malom byte. Po roztiahnutí je hĺbka sauny len 1,60m. Vráťme sa ale k revolučnému vysúvaniu. To trvá iba bleskových 21 sekúnd. Všetko prebieha pomocou technológie eMove, ktorá zaisťuje jemný a synchrónny pohyb. A v čom tkvie tá jemnosť? Veľmi výhodnou vlastnosťou je automatické zastavenie v prípade, ak vysúvaniu niečo prekáža. Bonusom je jej bezúdržbovosť. Míľnikom vo svete sáun je aj rámová stabilná konštrukcia. Nedeformujúca sa drevená a extrémne robustná sendvičová konštrukica steny je v tomto prípade až o 40 percent ľahšia ako pri bežných saunách rovnakých rozmerov. Aj napriek tomu nemá problém so zvýšenou vlhkosťou a zmenami teplôt.

Zaujímavými rozmermi pre menšie priestory disponuje aj EASY Sauna – Jednoduchá dokonalosť. Ak aj vy uznávate praktický, mestský životný štýl, jej jednoduchá inštalácia a moderný, trendy vzhľad vám určite padnú vhod. Rozmery sú od 140 x 125 x 210 cm, no na výber máte až z neuveriteľných 34 veľkostí. Inšpirovaním sa stavebnou metódou FSC sauny S1 umožňuje EASY taktiež jednoduchú a rýchlu montáž. O pár hodín si tak môžete naplno užívať relax a liečebné účinky. Ak si zvolíte modely do veľkosti 2 x 1,4 metra, napájanie bude do klasickej 230V zásuvky. Dôležitou súčasťou sauny je saunová pec KLASF FERO, ktorá je ideálnou alternatívou pre menšie priestory sáun. Vyznačuje sa nenápadným dizajnom a výkonným odparovaním aj pri kompaktných rozmeroch. V interiéri vás čakajú pohodlné mäkké opierky na hlavu a chrbát a ambientné osvetlenie (farebné LED svetlo). Spoľahnúť sa môžete na kvalitné vnútorné obloženie z dreviny Jedľa a voliteľnou Švajčiarskou borovicou či Orechom.


Malou saunu můžete mít na zahradě již i vy, osobní sauna lze pořídit levně.


Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat