- Reklama -peníze

Multi-split klimatizácia do domu

Moderní obyvatelia miest trávia väčšinu svojho života v uzavretých priestoroch, ale nepriaznivé poveternostné alebo klimatické podmienky to môžu urobiť neznesiteľným. Nastavenie optimálnej teploty v dome si vyžaduje chladenie v horúčave a kúrenie v mrazoch – s tým si pomôže multisplitová klimatizácia – moderný klimatizačný systém pozostávajúci z výkonnej vonkajšej jednotky a niekoľkých vnútorných jednotiek.

Výhody multi-split systému sú skutočne početné.

Kompaktnosť. Systém so všetkými blokmi, drôtmi a ďalšími prvkami nezaberie veľa miesta. Vonkajšia jednotka je namontovaná mimo miestnosti a vnútorná je umiestnená pod stropom alebo na stene, má malé rozmery, takže je takmer neviditeľná.

Energetická účinnosť. Zariadenia multi-splitového systému šetria spotrebu energie. O to sa stará invertorový systém, ktorý upravuje záťaž v závislosti od pracovných jednotiek.

Nízka hladina hluku. Hlavný zvuk vychádza iba z externej jednotky a vnútorné prvky fungujú takmer bez šumu. Zabezpečíte si tak pokojný spánok a kvalitný odpočinok v tichu.

Všestrannosť. V každej miestnosti je možné umiestniť rôzne typy jednotiek: stropné, nástenné, kazetové atď. Každá izba tak bude mať individuálnu klímu, ktorá sa nastavuje pomocou diaľkového ovládača.

Jednoduchá údržba. V prípade opravy bude master pracovať iba s externou jednotkou. Moderné modely vnútorných prvkov majú samodiagnostické a samočistiace funkcie bez potreby údržby.

Multi-split zariadenia sú schopné upraviť veľké miestnosti. Jedna jednotka dokáže ochladiť alebo ohriať až 300 m2. Medzi doplnkové funkcie patrí diaľkové ovládanie zo smartfónu alebo tabletu, ovládanie žalúzií. A ionizačné funkcie a rôzne úrovne filtrácie odstraňujú baktérie, prach a cudzie pachy zo vzduchu. Tieto zariadenia sú tiež vybavené plazmovým a antialergickým čistiacim systémom.

zdroj: https://pixabay.com/

Väčšina modelov má elegantný vzhľad, takže budú vyzerať harmonicky s akýmkoľvek štýlom interiéru. Vonkajší blok je úhľadný, takže nepoškodí vonkajšiu fasádu. Stenový systém s 2-3 blokmi je najvhodnejší pre súkromný dom strednej plochy. Príkladom takejto jednotky je Toshiba Suzumi Plus – Multisplit 3×3,5kW/7,5kW, ktorá sa vyznačuje elegantným dizajnom a vysokou účinnosťou pri nízkej spotrebe energie. Jediným stlačením tlačidla dokáže klimatizácia vykurovať a ochladiť dom a vytvoriť tak príjemnú atmosféru.

Je vybavený inovatívnym kompresorom. ktorý spotrebuje menej energie pri zachovaní prevádzkovej účinnosti a životnosti. Má prachový, plazmový a IAQ filter, ktorý zachytí až 99 % malých častíc, čím eliminuje nepríjemné pachy a baktérie. Táto klimatizácia je tiež schopná samočistenia a diagnostiky porúch, ako aj reštartu v prípade problémov s napájaním, aby sa uľahčila údržba. Systém má režimy turbo a eco a režim ticha vám umožní po náročnom dni naplno relaxovať.

Pri výbere klimatizácie pre váš domov teda zvážte plochu miestnosti, maximálny výkon a požadovaný počet jednotiek. Neváhajte a nainštalujte si zariadenie a vytvorte si svoj domáci raj!

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat