- Reklama -peníze

Interiér v odtieňoch béžovej

Béžová farba v minulosti utrpela povesť fádnej a nudnej farby, no v súčasnosti opäť naberá na popularite, pretože ľudia znovu objavujú silu tejto zemitej farby, ktorá vytvára svetlé a pokojné interiéry.

Teplejšia alternatíva k stále populárnej šedej farbe sa ľahko kombinuje a môže byť krásnym základom pre súčasné a tradičné schémy. Béžová sa tiež úžasne spája so širokou škálou akcentových farieb a ponúka priestor na vytvorenie najrôznejších dizajnov.

Od podlahy k stene

Niektorí ľudia môžu povedať, že béžová stena je zastaraná, ale veľa iných ľudí stále obdivuje tento krásny odtieň. Béžová stena môže byť perfektnou voľbou do každej miestnosti bez dostatočného prirodzeného osvetlenia, pretože jej jas môže pomôcť rozjasniť a presvetliť celú miestnosť a zároveň si zachovať jednoduchý, neutrálny vzhľad. To, že je ultra všestranná, je ďalším dôvodom jej popularity. Nielen, že sa dá použiť takmer v akejkoľvek schéme dekoru, od klasického po moderný, ale dá sa ľahko miešať doslova s akoukoľvek farbou.

Správna kombinácia

Spojenie bielych podláh s béžovými stenami môže udržať váš priestor čistý a elegantný s nádychom príjemného tepla. Či už je to biela drevená podlaha, biela mramorová podlaha alebo dokonca biely koberec, všetky spomenuté môžu vytvoriť podobné nádherné výsledky. Tí, ktorí chcú, aby celý priestor vyzeral dokonale súdržne, môžu zvoliť krémové koberce na dotvorenie béžovo vymaľovanej izby. Keďže obe majú podobný vzhľad, táto kombinácia spolu harmonicky vytvára útulný a teplý priestor. Pre tých, ktorí majú radi v interiéry trochu drámy a kontrast, môžu skúsiť nakombinovať béžové steny s tmavými drevenými podlahami.

Keďže béžová je teplý odtieň, niekedy ju možno budete musieť vyladiť chladnými prvkami, aby ste vytvorili vyváženejšiu atmosféru a sivá podlahová krytina môže byť ideálnou voľbou. Mnoho rôznych druhov podláh má nádherné sivé povrchy, ako napríklad sivé drevo, sivé laminátové parkety, sivé mramorové dlaždice alebo šedé kamenné dlaždice.

Nechajte sa inšpirovať krásou béžovej farby a vytvorte si útulný a príjemný domov.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat