- Reklama -peníze

Oživte vašu domácnosť renováciou kuchynskej linky!

Foto:  Archi_Viz on Shutterstock

Obnova kuchynskej linky

Renovácia kuchyne či kuchynskej linky je riešením, ktoré je finančne menej náročné ako jej výmena. Obnoviť jej vzhľad dokážete aj sami.

Prvým krokom pri renovácii drevených skriniek a dvierok je ich odstránenie z kuchynskej linky a odmontovanie úchytiek. Následne je dôležité odstrániť pôvodný náter, aby boli pripravené na novú vrstvu farby alebo laku. V tomto kroku vám môže pomôcť brúsny papier alebo elektrická brúska. Po obrúsení všetkých povrchov je potrebné skrinky očistiť od prachu a iných nečistôt.

Brúsením sa vám podarí zbaviť aj menších povrchových škrabancov. Tie hrubšie je potrebné vyplniť špeciálnym tmelom a zahladiť. Po jeho zatuhnutí je povrch pripravený na nový náter. Pri nanášaní novej farby alebo laku sa riaďte pokynmi na obale a všetky natreté časti nechajte dôkladne vyschnúť.

Využite pomoc odborníkov

Renovácia kuchynskej linky však môže byť zložitá a časovo veľmi náročná. Ak si na tento proces netrúfate sami, neváhajte a oslovte odborníkov, ktorí vám s jej obnovou pomôžu.

Odborníci majú skúsenosti a znalosti potrebné na to, aby vykonali renováciu drevených skriniek a dvierok efektívne a s dokonalým výsledkom. Po zhodnotení stavu kuchynskej linky a vašich požiadaviek, stanovia približnú cenovú ponuku. Pred samotnou renováciou vás oboznámia s rozsahom a postupom prác. V závere sa môžete  tešiť nielen z nového vzhľadu vašej kuchyne, ale aj záruky na vykonanú prácu odborníkov.

Tí si dokážu poradiť aj s prácami ako je obnova pracovnej dosky, či oprava drevenej podlahy vo vašej kuchyni.

Renovácia kuchynskej linky môže byť jednoduchým spôsobom, ako zlepšiť vzhľad vašej kuchyne a je len na vás, či sa do tohto procesu pustíte na vlastnú päsť, alebo sa spoľahnete na pomoc odborníkov.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat