- Reklama -peníze

Kuchynský robot nie je len skvelým pomocníkom pri pečení, pomôže vám aj pri varení

Mysleli ste si, že je pre vás kuchynský robot zbytočný, pretože takmer vôbec nepečiete? Potom ste na omyle, moderné kuchynské roboty disponujú funkciou indkunčného varenia. A hravo vám pomôžu aj pri bežných receptoch.

Keď sa povie kuchynský robot, každý si predstaví ideálneho pomocníka do domácnosti a to najmä k pečeniu. Avšak kuchynské roboty spĺňajú oveľa viac funkcií a sú skvelým pomocníkom pri rôznorodých činnostiach. Záleží od toho aký spotrebič si vyberiete, ak siahnete po kvalitnom a modernom spotrebiči jeho funkcie vás naozaj prekvapia. Trh vám momentálne ponúka naozaj široké možnosti, kvalitné kuchynské roboty značky Kenwood, okrem klasického hnietenia a miesenia zvládnu aj varenie. Zaujíma vás, čo všetko zvládnete vďaka šikovnému pomocníkovi do domácnosti? Ak áno, my vám prezradíme, čo všetko si môžete v kuchyni uľahčiť, keď si vyberiete ten správny kuchynský robot.

více v článku...

Kuchynský robot, ktorý zvládne aj varenie

Kuchynské roboty značky Kenwood sú naozaj šikovnými a všestrannými spoločníkmi. Narozdiel od iných spotrebičov disponujú funkciou indukčného varenia. Čo znamená, že je to metóda varenia, ktorá pracuje na princípe elektromagnetickej indukcie. K tomu je špeciálne prispôsobená aj pracovná misa robota, ktorá je vyrobená so špeciálnou vrstvou ocele na jej spodnej časti. Vďaka tomu vzniká veľmi veľké množstvo tepelnej energie, ktorá nasledovne prechádza do surovín, ktoré chcete pomocou kuchynského robota spracovať.

Výhodou je, že je to aj energeticky efektívna metóda. A to najmä z toho dôvodu, že teplo sa vytvára len v spodnej časti nádoby. Naviac je táto metóda varenia pomocou robota veľmi presná, pretože si dokážete presne korigovať stupne. Kuchynský robot od spoločnosti Kenwood má tepelnú stupnicu 20 – 180 stupňov s presnosťou na jeden stupeň Celzia, ktorú si nastavíte presne podľa svojej potreby. Robot sa chová ako indukcia, čo znamená, že veľmi ľahko si nastavíte vysokú či nízku teplotu, ktorú potrebujete pri temporovaní čokolády, vysoké stupne vám zase zabezpečia dostatočne horúcu pracovnú misu aj restovanie mäsa.

Vďaka tomu, že robot je tak multifunkčný a okrem klasických vlastností, poskytuje možnosť varenia, ušetríte veľké množstvo času, ktoré vám varenie zabralo. Naviac eliminujete množstvo neporiadku, ktoré pri varení vzniká.

Ďalšie šikovné vlastnosti kuchynského robota značky Kenwood

Spoločnosť Kenwood si na svojich produktoch necháva záležať, okrem kvalitných materiálov, ktoré pri výrobe používa sa zameriava najmä na funkčnosť, využiteľnosť a jednoduchosť ovládania, inovácie a nové technologické vychytávky. A to najmä preto, aby kuchynské spotrebiče tejto značky boli pre spotrebiteľov naozaj praktické a ich využívanie im prinášalo pôžitok a ušetrený čas. Kuchynské roboty tejto značky, preto disponujú rôznymi technologickými vychytávkami.

Integrovaná váha

Integrovaná váha je skvelou pomôckou aj pri varení aj pri pečení. Zbavíte sa tak zbytočného neporiadku, ktorý vzniká pri presýpaní surovín z jednej misy do druhej. Všetko totižto dokážete odvážiť v jednej pracovnej mise a následne môžete nechať, aby robot urobil zo surovinami, to čo vyžadujete.

LCD displej

LCD displej zase zabezpečuje veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie. Jemným dotykom si dokážete nastaviť časovač alebo vynulovať váhu. Taktiež pomocou LCD displeja zmeníte teplotu, intervaly a sekvenciu miešania, nastavenie automatických programov a taktiež pomocou displeja môžete ovládať prepojenie s aplikáciou a wifi.

S kuchynským robotom je varenie a pečenie naozaj jednoduché. Vyberte ten správny kuchynský robot, ktorý vám ušetrí množstvo času, ktorý môžete investovať do iných príjemnejších činností ako je napríklad odpočinok a relax.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat