- Reklama -peníze

Hudbu počúvame v rôznorodých životných situáciách. Púšťame si ju na spestrenie každodenných činností.

Sprevádza nás napríklad pri jazde autom, je súčasťou narodeninových osláv a rôznych veselí, znie nám do uší pri relaxácii a nesklame nás ani vtedy, keď máme zlú náladu a chceme si ju zlepšiť obľúbenou skladbou. Určite aj vy máte svoj vlastný zoznam pesničiek, ku ktorým sa radi vraciate a chcete si každý ich tón užívať naplno. Prečo sa teda obmedzovať káblovou technikou, kde môžete hudbu počúvať iba v jednej miestnosti? Nie je škoda, že sa musíte prispôsobovať technike, zatiaľ čo by sa ona mala prispôsobovať vám

Nechajte sa unášať na vlnách hudobnej revolúcie
Zatvorte oči a predstavte si, že od teraz budete môcť svoju obľúbenú hudbu počúvať v celej domácnosti bez toho, aby ste sa museli obzerať na umiestnenie externého zariadenia. Kvalitný zvuk sa ponesie všetkými miestnosťami a vy tak neprídete o jediný tón. Zdá sa vám to ako sen? Tak ho s nami premeňte na realitu! Spoločnosť Schneider Electric CZ predstavuje novinku: bluetooth audio prijímačom získa počúvanie vašej obľúbenej hudby úplne iný rozmer. Prijímač slúži na prehrávanie hudby prenášanej z externého zariadenia, či už to bude mobilný telefón, tablet, DVD prehrávač alebo notebook. Pripojenie je ľahké, je to úplne rovnaké, ako keď si chcete v aute pripojiť mobilný telefón k handsfree zariadenia. Otázka niekoľkých sekúnd!

Set bluetooth audio prijímače

Už žiadne obmedzovanie
Zaobstarajte si kompletnú sadu zahŕňajúcu audio prijímač, napájací zdroj, Zamak rámček a dva reproduktory, alebo zvoľte variant samostatného modulu s prijímačom a napájacím zdrojom bez reproduktorov. Tých je možné k bluetooth audio prijímaču paralelne pripojiť až 8. S nimi dosiahnete naozaj rozsiahle počúvanie a hudbu tak budete môcť počúvať naozaj kdekoľvek. Počúvanie hudby v obývacej izbe, kuchyni či spálni je klasikou, ale čo tak si vychutnávať svoje obľúbené pesničky napríklad v kúpeľni? Reproduktory sa inštalujú do podhľadov, čo ešte viac podporuje prenášaný zvuk a zvyšuje tak kvalitu počúvania. Audio prijímač môžete s vami vybraným externým zariadením pripojiť buď bezdrôtovo pomocou bluetooth, alebo prostredníctvom audio jack konektora umiestneného na prednej strane prijímača. Následne len stačí počúvanie pesničiek ovládať na zariadení, čo je veľmi jednoduché – na zariadení ovládate nielen prehrávanie pesničiek, ale aj hlasitosť.

Zapojenie bluetooth audio prijímace

Vyberte si vzhľad
Bluetooth audio prijímač vo vašej domácnosti zaujme rolu praktického, aj estetického doplnku. V súčasnej dobe je k dostaniu v troch zaujímavých prevedeniach – konkrétne Aluminium, Polar a Grafit. Akému variantu dáte prednosť, záleží len na vašom vkuse, obzerať sa môžete aj na zariadení domácnosti. S audio prijímačom sa nebudete prispôsobovať hudbe, hudba sa prispôsobí vám a ponúkne vám maximálny pôžitok, nech sa budete nachádzať kdekoľvek a budete robiť čokoľvek!

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat