- Reklama -peníze

Akú kanceláriu si zaobstarať, aby spĺňala najnovšie trendy

Pracovný život, ako sme ho kedysi poznali, je nenávratne preč. Nová éra na pracovisku sa neustále vyvíja a spoločnosti sa budú musieť vyvíjať spolu s ňou. Súčasné trendy vo výbere kancelárií zahŕňajú najmä prenájmi kancelárskych priestorov, ktoré sa prispôsobia svojim klientom. Firmy čoraz častejšie prihliadajú na želania svojich zamestnancov, snažia sa vyhovieť ich potrebám, ak nie úplne, tak aspoň čiastočne. Trendy na pracovisku v roku 2023 preto zahŕňajú dôraz na zvyšovanie pohody a odzrkadľujú filozofiu work life balance. Flexibilné kancelárie na prenájom priniesli jednu z najväčších revolúcií v oblasti nehnuteľností za viac ako storočie.

Základom je flexibilita

Preferencie zamestnancov sa v posledných rokoch výrazne zmenili. Flexibilita a mobilita nahradili štandardizované rutiny a vo firmách začali fungovať hybridné, rotačné systémy. Zmenil sa aj postoj k zdraviu, bezpečnosti a k medziľudským vzťahom. Do pozornosti sa dostala pohoda a flexibilita nielen vo vzťahu k práci na diaľku, ale aj v úprave pracovného prostredia a jeho funkcií. Kancelárie Bratislava ponúkajú plne servisované pracovné priestory, situované priamo v budove Nivy Tower, ktorá je súčasťou novovznikajúcej biznis zóny Nové Nivy. Príťažlivá lokalita nie je jediným benefitom. Každá kancelária je modulárna a dokáže sa prispôsobiť potrebám vašej firmy. Pre svoje podnikanie si môžete vybrať priestory rôznych tvarov a veľkostí na troch, moderne zariadených prostrediach. V najvyššej budove Slovenska si každý nájde svoje miesto, jedinečné a výnimočné zároveň.

Moderný dizajn

Pre viacerých je kancelária druhým domovom. Cieľom moderného dizajnu je to, aby ste sa tam tak naozaj cítili. V roku 2023 sa kancelársky dizajn zameria na ľudí, ich potreby a pohodu. Pohodlná kancelária by mala byť navrhnutá tak, aby podporovala prirodzené pohyby a polohy ľudského tela. To zahŕňa používanie ergonomicky navrhnutého nábytku, ako sú nastaviteľné stoly a stoličky, a zabezpečenie toho, aby boli počítačové monitory a iné vybavenie umiestnené vo výške očí. V kanceláriách Qubes Nivy Tower si dostupný funkčný a dizajnový nábytok usporiadate sami, podľa vlastného uváženia. Okrem toho sú tu pre klientov aj oddychové zóny a spoločne, plne vybavená kuchynka, v ktorej nájdete vždy chutnú kávu a niečo pod zub. Začlenenie takýchto priestorov do vašej kancelárie je skvelý spôsob, ako z nej urobiť príťažlivejšie miesto pre zamestnancov.

Kancelária budúcnosti

Zabezpečenie dobrého osvetlenia, vetrania a regulácie teploty v priestore môže pomôcť tomu, aby sa zamestnanci cítili pohodlne a mohli efektívne pracovať. Prirodzené svetlo pomáha tiež zlepšiť náladu a znížiť únavu. Dobre navrhnutá moderná kancelária by mala mať kombináciu prirodzeného a umelého osvetlenia a malo by byť možné nastaviť intenzitu a smer svetla tak, aby vyhovoval potrebám jednotlivca. Nivy Tower sa môže s istotou nazývať high-tech budovou 21. storočia. V Qubes nájdete inteligentné automatizované LED osvetlenie, otvárateľné okná s fasádou z trojitého skla a dvojitú filtráciu vody. Do budovy Nivy Tower je privedených dokonca až o 40 % viac čerstvého vzduchu ako požaduje štandard. Kvalitný vzduch zabezpečuje aj najmodernejší filtračný systém, ktorý zachytí až 90 % nečistôt z ovzdušia a pravidelné monitoringy. Pred každým novým nájomcom prejde vetrací systém kompletným čistením.

Socializácia a spolupráca

Najlepšia vec na príchode do kancelárie je možnosť spolupracovať s kolegami. Manažérske kancelárie sa vytrácajú, pretože stále viac nadriadených pracuje bok po boku svojich zamestnancov. A dokonca končí aj fixné, pridelené sedenie a nastáva trend flexibilných pracovných staníc. Aby boli kancelárske priestory atraktívne pre pracovníkov, spoločnosti sú ochotné experimentovať a transformovať kancelárie, a tým aj kultúru práce. Dobre navrhnutá kancelária súčasnosti je miestom, kde zamestnanci môžu pracovať, stretávať sa a interagovať. Qubes poskytuje svojim klientom priestor na vzájomnú spoluprácu a vytváranie sietí. To podporuje pocit komunity, zlepšuje celkovú pohodu na pracovisku a vytvára uvoľnenejšiu a neformálnejšiu atmosféru, ktorá následne stimuluje kreativitu. Nájdete tu štýlové spoločné priestory, moderné zasadačky, ale aj zákutia, kde sa budete plne sústrediť. Môžete sa tiež voľne pohybovať aj mimo svojej kancelárie a udržiavať vzťahy s inšpiratívnymi profesionálmi z neďalekého coworkingu HubHub.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat