- Reklama -peníze

Ako spoznať jedinečnú termosku

V časoch, keď prišli na trh prvé termosky, znamenalo to viac ako len pohodu a stravovací komfort prenesený z domova do prírody. Benefit, dať si počas dňa teplý nápoj alebo jedlo kdekoľvek, bol taký veľký, že ľudia postupne prichádzali s novými materiálovými riešeniami termonádob a fliaš s cieľom, aby si ich obsah čo najdlhšie udržal pôvodnú teplotu. 

V roku 2009 vstúpil na trh dnes už popredný výrobca tepelne izolovaných nerezových fliaš Hydro Flask, ktorý prevzal dvojstennú vákuovú izolačnú technológiu používanú firmou Thermos už od roku 1904 a vložil ju do štýlovej kvalitnej fľaše. 

Prečo je Hydro Flask iný

Produkty Hydro Flask odlišuje od svetovej konkurencie viacero atribútov. V prvom rade je to technológia spracovania. Firma na výrobu svojich fliaš a termosiek používa Pro Grade 18/8 nerezovú oceľ a vlastnú unikátnu technológiu Temp Shield Insulation. Špeciálna izolácia eliminuje kondenzáciu a uchováva nápoje studené 24 hodín a horúce až 12 hodín. Produkty vynikajú kvalitou spracovania a hlavne, ich nápaditý dizajn sa veľmi rýchlo stal medzi ľuďmi mimoriadne obľúbený a ľahko rozpoznateľný. 

Najpredávanejšie fľaše na vodu

V ponuke Hydro Flasku nájdete dnes už kultové fľaše na vodu Standard Flex Cap, ktoré sa aj vďaka praktickému objemu 621 ml, ľahkej váhe a variabilite farieb stali ich najpredávanejšími fľašami. Standard Flex Cap nezaberie veľa miesta v batohu, zmestí sa do bočného vrecka aj do držiaka v aute. Farebných prevedení je naozaj neúrekom, vrátane limitovaných špeciálnych edícií. Údržba fľaše je jednoduchá a povrchová úprava z práškovej farby Color Last ju umožňuje dať bez starostí aj do umývačky.

Káva všade so sebou

Hydro Flask myslel aj na milovníkov kávy. Coffee with Flex Sip s objemom 354 ml elegantne vyriešil otázky, ako si na výlet pribaliť hotovú kávu, aby vydržala teplá 12 hodín a pri manipulovaní s fľašou nepresakovala. Pohodlné držadlo uľahčuje manipuláciu, prípadne poslúži na praktické pripnutie k batohu. Množstvo farebných vyhotovení je opäť samozrejmosťou. 

Termosky na jedlo

To, čo Hydro Flask dokázal pri fľašiach a termohrnčekoch, umne pretavil aj do termosiek na jedlo. Insulated Food Jar je šikovná termoska, ktorá udrží vaše jedlo v optimálnej teplote. Zmrzlina zostane studená a polievka horúca. Ľahko sa otvára, výborne tesní, je odolná a nevyšmykne sa z ruky vďaka svojej povrchovej úprave. Jej spracovanie umožňuje termosku dávať aj do umývačky riadu. Vyrába sa v rôznych objemoch aj pre veľkých jedákoch či malé deti. 

Ekológia na prvom mieste

Výnimočný vzhľad dodáva fľašiam a termoskám Hydro Flask ekologicky nezávadná technológia s farbivami bez BPA a ftalátov a na každú Hydro Flask nádobu sa vzťahuje doživotná záruka. Už samotné využívanie nádob na opakované použitie pomáha znižovať negatívne dopady na životné prostredie. 

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat