- Reklama -peníze

V Bratislave vznikajú nové kancelárske priestory

Hlavné mesto je už tradične centrom kultúry, umenia, spoločenského života a podnikania. Nie je tomu inak ani v Bratislave. Za posledné roky sa s lukratívnymi stavbami akoby roztrhlo vrece a vzniklo tu aj veľké množstvo kancelárii na prenájom. A niektoré sú teda naozaj luxusné. Medzi absolútnu špičku patrí Qubes kancelárie Bratislava.

Neodolateľná poloha

Qubes sú kancelárie, ktoré vynikajú úžasnou lokalitou. Tento unikátny projekt v samotnom srdci Bratislavy je súčasťou modernej štvrte Nové Nivy a nachádza sa priamo v Nivy Tower. Ak rozmýšľate nad prenájmom kancelárskych priestorov – neváhajte. V Qubes nemusíte hľadať kompromisy, dostanete všetko: polohu v centre Bratislavy, dychberúce výhľady, prvotriedne vybavenie so servisom v cene. Nemusíte sa o už nič starať, stačí sa len nasťahovať a vychutnávať si všetky benefity od prvého dňa.

Čo to znamená?

Flexibilná, plne zariadená a servisovaná kancelária sa prispôsobí potrebám vašej firmy. Môžete sa spoľahnúť, že kancelárie budú reprezentovať vašu firmu v tom najlepšom svetle a vysokom štandarde.  K svojej práci dostanete všetko potrebné,  od skvelého sedenia až po lahodnú kávu. Qubes ponúka viac ako 500 miest na prenájom, 30 kancelárii rôznych veľkostí a 3 poschodia odrážajúce moderný a funkčný dizajn. K dispozícii sú zasadačky, uzavreté kancelárie doplnené o zdieľané priestory. Samozrejmosťou je funkčný dizajnový nábytok, ktorý rafinovane dotvorí vaše kreatívne pracovné prostredie a tiež rýchle zabezpečené Wi-Fi pripojenie.  Stačí si len prelistovať katalóg a vybrať si model a počet stolov a stoličiek.

Niečo naviac

Bonusom v cene prenájmu sú služby recepcie, upratovanie, komunitné zóny, plne vybavené kuchynky, tlačiarne a samozrejme podpora profesionálneho tímu. Môžete si dokonca prenajať osobnú asistentku. Vďaka lukratívnej polohe Qubes stihnete, aj počas krátkej pracovnej prestávky, využiť širokú škálu služieb v okolí Nivy Tower. Nájdete tu reštaurácie, obchody, banky, poštu a tiež výbornú dostupnosť verejnej dopravy. Ak sa vám žiada čerstvý vzduch, môžete sa poprechádzať na zelenej streche Nivy centra. Spokojní budú aj cyklisti, pretože Qubes sa postará o komfortné parkovanie pre ich bicykle.

Pre všetkých

Ak ste menšia spoločnosť, rýchlo rastúci projekt alebo aj veľká korporácia, prenájom kancelárskych priestorov je pre vás určite tá správna voľba. Qubes v Nivy Tower ponúka flexibilné  pracovné priestory pre všetky typy firiem, aj projektov. Môžete tu pracovať v tíme, alebo samostatne v niektorej zo zasadacích miestností. Priestor si tu nájde každý. Kancelárie sú modulárne a dokážu sa prispôsobiť potrebám vašej firmy.  Diskrétnosť je zaručená aj pri telefonovaní. Na poschodiach nájdete tzv. framery, zvukotesné telefónne búdky, v ktorých je zakomponovaná ventilácia, svetlo aj elektrická zásuvka. Okrem toho je  v Qubes dostatok prirodzeného svetla počas celého roka, vďaka inteligentnému systému difúzneho osvetlenia, ktorý šetrí vaše oči.

Dostupné nonstop

Benefitom moderných kancelárii Qubes je aj nepretržitý prístup k pracovnému priestoru. Ak si radi privstanete a pracujete od skorého rána, alebo naopak, potiahnete radšej do neskorého večera, v Qubes vás nikto nelimituje. Iba vy rozhodujete o tom, kedy budete pracovať. Kancelárie sú pre vás dostupné neobmedzene 24 hodín, 7 dní v týždni, vrátane víkendov a sviatkov.

Prenájom s rozumom

Načo platiť za veľké kancelárske priestory, ak z nich potrebujete z nich len časť, alebo sú využité len veľmi nepravidelne. Ak sa naopak tlačíte v malých priestoroch, ktoré sa časom zaplnili papiermi a prestali byť reprezentatívne, riešením je flexibilný prenájom. Môžete si prenajať napríklad len zasadačku. Qubes má v ponuke kancelárie s možnosťou krátkodobého prenájmu. Základom je flexibilita, podmienky a priestory sa prispôsobia vám.  Vyskladajte si kancelárie podľa svojich predstáv online alebo si môžete rezervovať obhliadku. Qubes ponúka oveľa viac ako len kancelárie na prenájom, Qubes ponúka komfort.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat