- Reklama -peníze

Ako na realizáciu vášho nového detského ihriska

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie ponúkajú široký priestor pre zaujímavé a atraktívne aktivity najrozmanitejšieho druhu. Návštevníci a najmä deti si tu môžu zašportovať, rozvíjať pohybové a motorické zručnosti a vyskúšať množstvo vzrušujúcich atrakcií.

Detské ihriská sú práve tým miestom, kam chodievajú s nadšením ako malé tak i väčšie deti, pretože tu nachádzajú možnosti neobmedzenej zábavy v tých najrozmanitejších podobách.

Kým sa deti hrajú, rodičia môžu zrelaxovať v oddychovej zóne a pritom nestratiť deti z dohľadu. 

Detské ihriská pre interiérové priestory sa stavajú v podobe menších Fun Boxov alebo rozľahlých Fun Parkov.

Fun Boxy vďaka svojej priestorovej úspornosti bývajú inštalované najmä do reštauračných či hotelových komplexov, nákupných centier alebo predajní.

Detské ihriská v každej podobe sú nesmierne populárne a tešia sa stále väčšej návštevnosti.

Doplnky na detské ihriská zahŕňajú neuveriteľne pestrú paletu produktov, atrakcií a aktivít od výmyslu sveta.

Na začiatku je idea a dobrý nápad

Radi by ste realizovali výstavbu detského ihriska vo vašich priestoroch? Máte už svoju predstavu, ako by malo vyzerať, alebo sa vo vás ešte len pomaly rodí?

Tak či onak, pravdepodobne vám príde vhod zopár užitočných tipov a rád. 

A samozrejme budete k uskutočneniu svojho nápadu potrebovať aj skúseného partnera, poriadnu dávku kreativity a veľkú odbornosť.

Ako na realizáciu detského ihriska

  1. Pretavte svoje predstavy na plán

Ak už máte určitý obraz a svoje predstavy o tom, akú podobu by malo mať vaše budúce detské ihrisko, prichádza čas na odborné poradenstvo. Určite chcete, aby koncept vášho ihriska čo najlepšie vystihoval vaše požiadavky a potreby a aby boli vaše priestory čo najefektívnejšie využité.

Dôležité je tiež poznať a zohľadniť stavebné podmienky miesta, kde má byť ihrisko vystavané.

Môžete si vyberať z plejády produktov a atrakcií pre rôzne vekové kategórie, aby ste si ich mohli namixovať podľa svojich želaní aj potrieb a preferencií vašich návštevníkov.

Produkty zábavného a športového sveta majú vysokú kvalitu a vysokú hraciu hodnotu v súlade s TŮV.

  1. Naplánujte svoj budúci projekt do detailu

Dizajnovanie a proces tvorby vášho budúceho zábavného komplexu začína s 2D plánovaním, ktoré prechádza do detailného návrhu projektu a tvorbe 3D modelov.

Keď sú dokončené všetky montážne a výrobné plány, môže sa začať výrobný proces.

  1. Zhmotnite svoje predstavy

Montovanie detského ihriska a interiérového ihriska musí byť vykonané podľa platných noriem. Montáž by mala byť presná, bezpečná a podľa možností aj rýchla. Po montáži má byť detské ihrisko schválené nezávislým skúšobným ústavom. 

Projekt na detské ihrisko a jeho výstavbu vyžaduje detailné plánovanie, dizajnérske a kreatívne schopnosti, technologické zručnosti, odbornosť a rovnako tak veľa skúseností.

Možnosti vybavenia detského ihriska

Doplnky na detské ihriská zahŕňajú pestrú paleta produktov a širokú škálu atrakcií a vybavenia.

Je toho mnoho na výber, od šmýkačiek, trampolín, skokanských veží, penových jám či športového zariadenia, po guľôčkové bazény alebo dokonca vulkán.

Fun Park je priestorovo väčšia obdoba detského ihriska. Môžete si zvoliť z mnohých tematicky bohatých motívov.

Fun Box je v podstate priestorovo úsporné detské ihrisko alebo detský zábavný park a býva umiestnené hlavne do reštaurácií, hotelov, v predajniach a nákupných centrách.

Vaše nové detské ihrisko – od predstavy k realizácii

Bez prvotného dobrého nápadu a predstavy by nemohol vzniknúť žiadny nový projekt.

K realizácii každého úspešného počinu vedie cesta dláždená kreativitou a fantáziou, zastrešená schopnosťami a odbornosťou.

Nech je vaše nové detské ihrisko úžasným a zábavy plným miestom, kam sa budú návštevníci stále radi a s nadšením vracať.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat