- Reklama -peníze

Vyzerá veľmi vkusne, má nadčasový dizajn a zapadne do každej kuchyne

Je veľmi výkonný, ľahko sa udržuje a zvládne vám pomôcť pripraviť takmer čokoľvek na čo len pomyslíte. Áno, predstavujeme vám ďalší produkt vašej obľúbenej značky Russell Hobbs.

Tento elegantný, nenápadný a veľmi výkonný kuchynský robot vám varenie naozaj uľahčí a vy tak budete môcť venovať viac času sama sebe a svojej rodine. Vďaka Aure budete mať skutočný prehľad o tom, koľko čoho zjete a hlavne vám pomôže rozšíriť počet obľúbených jedál u vás doma. Pozrite sa s nami na to, ako ľahko pripravíte napríklad obľúbenú mrkvovú tortu?

S jedným prístrojom totiž zvládnete namlieť mäso, zmixovať omáčku aj treba prípraviť tortu! Zvládnete usporiadať skvelú hostinu pre vašich najbližších a navyše v pomerne krátkom čase. Varenie už vám nevezme všetku energiu.

Pokiaľ radi varíte av kuchyni sa nebránite experimentom, kuchynský robot Aura je tým správnym prístrojom, ktorý hľadáte. Jednoducho vyrieši aj tie najnáročnejšie kulinárske výzvy. Nech už je váš recept akýkoľvek, robot Aura kosí, krúha, šľahá a pripravuje krémy v jednej nádobe do takej konzistencie, akú potrebujete.

Skvelá vychytávka je transparentný plastový kryt proti špliechanie s okienkom pre možnosť pridania ingrediencií počas mixovania. Takže ak ste sa používaniu robota bránili práve kvôli zacákania a ďalšej práci s upratovaním kuchyne, už sa báť nemusíte.

Najviac nadchne bez pochyby rozsiahle príslušenstvo, ktoré k nemu obdržíte. Obsahuje tri nástavce na mixovanie: šľahač, hnetač cesta a meteľ, ďalej potom nástavec na plátkovanie a strúhanie, mlynček na mäso a malý nástavec na sekanie. Takže zvládnete pripraviť naozaj širokú škálu receptov.

Krásny a praktický. Čo viac si priať.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat