- Reklama -peníze

Vedeli ste, že existuje záľuba v preskúmavaní opustených miest? Objavte netradičné spôsoby trávenia voľného času

Čoraz menej ľudí vie, ako na správne oddychovanie. Myslíte si, že taká prirodzená činnosť sa nedá robiť zle? Kedy naposledy ste sa venovali voľnočasovej aktivite bez neustáleho kontrolovania mobilu? Vedeli by ste vymenovať nejaké svoje záľuby? A nemyslím tým pozeranie televízie cez víkend, ani trávenie času na sociálnych sieťach po večeroch. V dnešnej dobe si môžete vybrať zo širokej škály koníčkov, o ktorých ľudia často ani nevedia, že existujú.

více v článku...

Lietanie s dronom

Drony posúvajú fotografovanie a natáčanie videí na novú úroveň. Zároveň vám pocit ovládania dronu umožní splniť si detské sny. Najnovšie drony vydržia vo vzduchu až niekoľko desiatok minút.

Urbex

Venovať sa urbexu znamená preskúmavať opustené miesta. Môže ísť o staré továrne a bunkre, ale aj o obyčajné domy. Dostanete sa tak napríklad na miesta, ktoré sú opustené už desiatky rokov. Základným pravidlom urbexu je nechať miesto v takom stave, v akom ste ho našli, aby sa nenarušila jeho špecifická atmosféra.

Slacklining

Slacklining by sa do určitej miery dal považovať za šport. Je podobný chôdzi po lane, ale slackline, čo je popruh napnutý medzi dvoma pevnými bodmi, je zo špeciálneho materiálu a líši sa mierou napnutia.

Aquatlon

Ďalší v rade športov je aquatlon. Predstavte si podvodný zápas dvoch ľudí, pri ktorom má každý k členku priviazanú stuhu. Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý odstráni stuhu z členku súpera.

LARPing

LARPing, celým názvom „Live Action Role-Playing“, je aktivita, pri ktorej hráči fyzicky predvádzajú akcie nimi zvolených fiktívnych postáv. Reálny svet si pretvoria na fiktívne prostredie, v ktorom komunikujú a stanovujú si ciele, ktoré chcú dosiahnuť.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat