- Reklama -peníze

Porovnali sme HideIPVPN vs TorGuard VPN: Ktorá VPN vyhrala?

Ktorá VPN ponúka viac, Hide IP VPN, alebo toho viac ponúka Hide Me Free VPN? Pomerili sme obe služby tvárou v tvár, konečný výsledok je 6/10 ku 7,4/10.

více v článku...

Test rýchlosti HideIPVPN vs Hide.Me Free VPN, kto vyhral?

Rýchlosť downloadu a uploadu je jedným z najdôležitejších parametrov, čo platí aj o HideIPVPN a Hide.Me Free VPN.

Priemer downloadu pri prvej VPN dosiahol 4 Mb/s, priemerný download druhej VPN bol 161 Mb/s. Hide IP VPN tak bola o 157 Mb/s pomalší oproti Hide.Me VPN Free.

Rýchlosť nahrávania udáva upload, u HideIPVPN je 5 Mb/s. Hide.Me Free VPN dosiahla rýchlosť 108 Mb/s, je teda o 103 Mb/s rýchlejšie.

Rýchlosť odozvy bola pri prvej VPN 140 ms. Odozvu u Hide.Me Free VPN laboratórium nameralo 12 ms. Čím nižšia rýchlosť odozvy, tým lepšie, takže HideIPVPN sa prejavila o 128 ms horšie.

Skóre po prvej disciplíne HideIPVPN : Hide.Me VPN Free robí 3/10 – 7/10.

Zvláda HideIPVPN obísť ochranu Netflixu?

Pre odblokovanie Netflixu je dôležitá vysoká rýchlosť, HideIPVPN túto možnosť dokáže. Na odblokovanie stačí pri väčšine služieb VPN spustiť a vybrať krajinu, Hide.Me Free VPN Netflix odomknúť nevie.

Vďaka VPN je možné sledovať aj blokované YouTube videá, pričom HideMe Free VPN takú zručnosť má. Druhá z porovnávaných VPN funkciu odblokovania YouTube videí zvláda.

Medzi ďalšie dôležité funkcie VPN patrí ochrana pred únikom DNS, multi-hop pripojenia a kill switch. Taká HideIPVPN zahŕňa DNS ochranu a Hide.Me VPN Free pre príklad poskytuje whitelisting.

V časti Funkcia je tak skóre 7/10 verzus 7/10.

Porazí konkurenciu Hide IP VPN v počte serverov a ponuke krajín?

Nízka ponuka VPN serverov môže spôsobiť nízku rýchlosť, HideIPVPN ponúka 29 serverov, v ponuke Hide Me VPN Free sme napočítali 3000 serverov. Prvý z porovnávaných VPN tak ponúka o 2971 menej .

VPN odporúčame vyberať aj podľa počtu krajín, ktorý u HideMe Free VPN dosiahol počet 47. Porovnávaná VPN ich ponúka 11, čo je o 7 viac. V tomto porovnaní tak víťazí.

Preverte si tiež počet súčasne pripojiteľných zariadení, ktorých HideIPVPN pripojí 3. Hide.Me Free VPN v jeden moment pripojí 1 zariadenia. Prehľad všetkých parametrov nájdete v článku porovnania VPN.

Ako platformy ponúka Hide IP VPN a aké vedia HideMe Free VPN?

Podporované zariadenia sú asi najdôležitejším parametrom VPN, HideIPVPN podporuje Android OS a pokrýva zariadenie s operačným systémom iOS. HideMe VPN Free operačný systém iOS zabezpečí, telefóny a tablety s Androidom zvládne kryť.

Vydávanie informácií o používateľoch sa riadi jurisdikciou, kde má VPN svoje sídlo. Hide IP VPN má sídlo v USA. Druhá porovnávaná VPN má pôvod v Malajzii.

Rozhranie HideIPVPN nie je v slovenskom jazyku, HideMe Free VPN slovensky lokalizovaná nie je.

Pri známkovaní podporovaných platforiem dosiahla HideIPVPN skóre 6/10, Hide Me VPN Free získava známku 10/10.

Porovnanie cien Hide IP VPN vs. Hide.Me Free VPN

HideMe VPN Free si je možné objednať za 3,92 € mesačne, druhú z VPN môžete mať za 2,61 € mesačne. Výsledná známka za pomer ponúkaných funkcií a ceny je 6/10 pre prvú z porovnávaných služieb a 3/10 pre druhú menovanú.

Related Articles

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat