- Reklama -peníze

Je možné zaujať ženu krásnou vôňou? Vedeli ste, že ženy údajne milujú voňavých mužov?

Od prírody je nám daná spoločná túžba. Chceme sa páčiť. Každý z nás túži viac po tom, aby bol obľúbený a ideálne vnímaný aj v očiach opačného pohlavia aj ako zaujímavý a ešte lepšie aj ako príťažlivý. Po tomto túžime určite viac, ako po tom byť neobľúbený, nezaujímavý, nepríťažlivý.

Ako sa k tomu ale dopracovať? Ako zabezpečiť, aby ženy vnímali mužov ako príťažlivých a naopak? Muži to možno môžu mať v niečom jednoduchšie. Vedia, že ženy sú tým nežnejším, krásnejším pohlavím a že vedia oveľa vnímavejšie a citlivejšie vnímať estetiku, krásu a aj vône. Čo tak ich teda osloviť peknou vôňou a použiť najlepšie pánske vône?

více v článku...

Krásna žena a voňavý muž.

Ženy sú prirodzenejšie oveľa viac otvorené vnímaniu krásy vo svojom okolí. Ale aj celkovo vnímajú krásu oveľa jemnejšie a podstatnejšie ako muži. Asi aj preto sa ženy o seba oveľa viac starajú, skrášľujú sa a niekedy mužov trochu znervózňujú svojim nekonečným upravovaním a skrášľovaním. No nakoniec to rozhodne každý dobrý muž vie oceniť.

A ženy sú špeciálne citlivé aj na vonné podnety. Možno aj preto sa vraví, že ženy milujú voňavých mužov. Pretože, ich nos si oveľa rýchlejšie všimne príjemne navoňaného muža – kde naopak si mnoho mužov ani nemusí všimnúť, že nejaký ich kolega vôbec používa parfum alebo nie. A veľa mužov aj stále považuje používanie parfumov za úplnú zbytočnosť.

Ak to nerobíme kvôli sebe, môžeme to skúsiť aspoň kvôli ženám.

Pre muža nemusí byť až tak podstatné či je pekne navoňaný – hlavne ak je čistý, príjemne upravený a nemá potrebu sa k tomu ešte nejako pekne navoňať. Pretože sám vône nevníma až tak citlivo, ani ho nenapadne, že to môže byť u niekoho inak. Je až prekvapujúce, koľko mužov ochotne začne používať parfum, keď si uvedomí, že to je veľmi príjemné pre ich partnerku alebo celkovo pre ženy v ich okolí. Ale ako si vybrať parfém tak, aby sa páčil aj mužovi aj ženám?

Pomôcky nápomocné pri výbere vône.

V prvom rade je určite najdôležitejšie, aby sa vybraný parfum páčil hlavne nám. Len tak nám môže maximálne pomôcť. Keď sa nám naša vôňa páči, oveľa ľahšie nám podporí sebavedomie, sebadôveru a už aj takýmto minimálnym prínosom nám v konečnom dôsledku veľmi pomôže – pretože to sú presne vlastnosti, ktoré sú pre ženy oveľa dôležitejšie ako samotný vzhľad. A do toho je pridaný bonus v podobe krásnej pánskej vône. Ale pozor! Nik netvrdí, že ide o nejaký lacný trik na balenie žien. Ide len o pomôcku pre mužov, ktorí na sebe pracujú a chcú si neustále zvyšovať svoju osobnú hodnotu – a tak aj zvyšovať svoje šance u žien. Navyše veľa žien najrôznejšie lacné triky odhalí už na prvý pohľad. A je dobré pamätať na to, že klamstvo či podvádzanie ženy vnímajú ako niečo s čím sa len tak ľahko nevedia zmieriť.

Najlepšie pánske parfémy.

Čo nám pomôže viac, ako rada a odporúčanie od samotných žien? Prečo sa teda nespýtať, ktorý pánsky parfum vnímajú ženy ako najpríťažlivejší a najkrajší? Áno, určite ide o subjektívne vnímanie a u každej to bude inak. No veľmi často počuť aj z dámskych úst názov pánskeho parfumu, ktorý ich najviac oslovuje – a je ním pánsky parfum Diesel Only The Brave. Ktovie, možno už aj samotný názov tohto parfumu je pre ženy príťažlivý.

Related Articles

1 komentář

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat